مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / شیشه و کریستال / سفارش شیشه و کریستال در ایران
شیشه و کریستال در ایران

سفارش شیشه و کریستال در ایران

شیشه و کریستال در ایران را می توانید به راحتی سفارش دهید. می پرسید چگونه؟ تا انتها این مقاله را با ما باشید.

شیشه و کریستال در ایران سبقه چندین ساله دارد و از قدیم الایم مردم ایران به این محصول زیبا علاقه مندی داشتند و برای همین بود که در بهترین مراسمات خود جنس ظرف های خود را از شیشه و کریستال انتخاب می کردند. زیرا شیشه و کریستال نه تنها زیبایی بلکه دوام بالای یک محصول را به شما هدیه می شدهد. شما می توانید برای این که این محصول را سفارش دهید به مراکز فروش و نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. سالیانه تناژ بسیار بالایی از شیشه و کریستال در ایران به کشور های مختلف صادر می شود که این اهمیت کالا را می رساند.

شیشه و کریستال در ایران

شیشه و کریستال در ایران با کیفیت فوق العاده ای تولید می شود. ماشین آلاتی که برای تولید این شیشه و کریستال ها استفاده می شود از بهترین و بروز ترین تکنولوژی ها می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که شیشه و کریستال در ایران دارد این می باشد که خرید آن برای تمامی افراد مقدور است. این به این معناست که شکاف طبقاتی نمی تواند باعث این شود که تعدادی از این محصول استفاده کنند و تعداد نه. در قیمت های مختل و در طرح های مختلف شیشه کریستال در ایران وجود دارد.

شیشه و کریستال در ایران

فروش شیشه و کریستال

شیشه و کریستال در ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و افراد می توانند با اطمینان کامل این محصول را خریداری نمایند. اما علت این که شیشه و کریستال در بازار فروش عمده ای دارد چیست؟ در تجارت امروز دیگر فقط نمی توان با تکیه بر یکی دو ویژگی مثبت محصول پر فروشی داست. یعنی شما نمی توانید تنها با کیفیت و قیمت مناسب فروش بالایی را تجربه کنید. خب چاره کار چیست؟ چاره کار در نحوه تبلیغات و معرفی محصول است. در تجارت امروز اگز شما تبلیغات موثر و خوبی داشتید می توانید فروش عمده داشته باشید و در غیر این صورت این امکان وجود نخواهد داشت.

شیشه و کریستال در ایران

عرضه شیشه و کریستال

همان طور که اشاره کردیم ما برای فروش نیاز به یک فرآیند تبلیغاتی موثر و استاندارد داریم که شرکت های شیشه و کریستال در ایران توانسته اند این موضوع را رعایت کنند. از جمله روش های تبلیغاتی موجود در ایران عبارتند از:

 1. تبلیغ روزنامه ای
 2. تبلیغ هفته نامه ای
 3. تبلیغ ماه نامه ای
 4. تبلیغ مجله ای
 5. تبلیغ پیامکی
 6. تبلیغ تلفنی
 7. تبلیغ شهری
 8. تبلیغ اتوبوسی
 9. تبلیغ تاکسی
 10. تبلیغ ورزشگاه
 11. تبلیغ بیلبوردی
 12. تبلیغ بنری
 13. تبلیغ تراکتی
 14. تبلیغ استندی
 15. تبلیغ اینترنتی
 16. تبلیغ ایمیلی
 17. تبلیغ تلگرامی
 18. تبلیغ اینستاگرامی
 19. تبلیغ توییتری
 20. تبلیغ فیس بوکی
 21. تبلیغ تلوزیونی
 22. تبلیغ سریالی

شیشه و کریستال در ایران

صادرات شیشه و کریستال

بدون شک یکی از مهم ترین اهداف هر شرکتی صادر کردن محصول خود به کشور های مختلف است. اما چه تعداد از این شکت ها به این مهم دست پیدا می کنند. جواب کمی نا امید کننده است و تنها تعدادی از این شرکت ها می توانند محصول خود را به فروش جهانی برسانند که خوش بختانه با تلاش های شبانه روزی و دقت عمل هایی که صورت گرفت شیشه و کریستال یکی از این موارد است. اما چه عواملی سبب می شود که یک محصول به فروش جهانی برسد؟ راه کار های زیادی در این مورد وجود دارد اما مهم ترین و کارامد ترین نکته توجه به کیفیت و برند سازی است.

کیفیت و برند دو جزء جدانشدنی از یک محصول هستند. یعنی محصولی که برند باشد اما کیفیت نداشته باشد فروشی نخواهد داشت و بالعکس.
در ادامه می خواهیم چند نمونه از کشور هایی که بیشترین میزان صادرات و خرید بلور و کریستال به آن ها انجام می گیرد را نام ببریم:

 • روسیه
 • دانمارک
 • ترکیه
 • عراق
 • قطر

شیشه و کریستال در ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com