مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
خانه / بلور / خرید بلور کاوه
خرید بلور کاوه

خرید بلور کاوه

خرید بلور کاوه در بازار بلور فروشان ایران با تقاضای بسیار زیادی رو به رو می باشد ولی چه عواملی باعث شده است تا شاهد این حجم از فروش محصولات بلور و شیشه کاوه در کشور باشیم؟

قیمت خرید بلور کاوه که می توان گفت پایین ترین نرخ را در بین بیشتر ظروف بلور و شیشه ای دارا می باشد اولین و مهم ترین پارامتر تاثیر گذار در امر خرید و فروش تولیدات این شرکت است اما قیمت تنها شاخصه مهم نمی باشد؟

خرید بلور کاوه

لیست قیمت خرید بلور کاوه

بیایم نگاهی کلی در مورد شاخصه هایی که تاثیر مستقیم در قیمت خرید بلور کاوه دارند را بررسی کنیم که حتی چند مورد از انها، شاید اصلا به چشم دیده نشوند ولی تاثیر بسیار بالایی در فروش دارا هستند.

اولین پارامتر بسیار مهم در امر قیمت پایین محصولات بلور کاوه، عدم اختصاص داشتن کالای انحصاری به نماینده ها می باشد. بر عکس شرکت هایی چون بلور نوری تازه که خانواده هایی را انحصارا در اختیار نماینده ها قرار داده اند و خریدار باید تنها به همان نماینده مراجعه کند، در کارخانه بلور کاوه شاهد این موضوع نمی باشیم و خریداران می توانند به هر نماینده ای در کشور مراجعه داشته باشند.

خرید بلور کاوه

خرید از شرکت بلور کاوه

میزان خرید شما عامل مهم دیگر در امر قیمت خریدتان می باشد. نحوه خرید و اینکه کدام مرکز فروش را نیز برای خرید انتخاب کنید می تواند در امر قیمت بسیار تاثیر گذار باشند. از انجا که اگر بخواهید مستقیما و از درب شرکت خرید انجام بدهید باید گفت که حداقل سفارش شما باید یک ماشبن خاور باشد و با شرایط خرید از کارخانه ثبت سفارش داشته باشید.

در این نوع از خرید که مستقیم از کارخانه بارگیری می شوند امتیاز ها و معایبی برای شما به وجود خواهد امد که می توان از امیتاز های ان، قیمت همراه با تخفیف، خرید با قیمت درب کارخانه، عدم پرداخت هزینه ای برای باربری، و… اشار ه کرد ولی بزرگترین عیب خرید از کارخانه، پایین بودن تنوع سبد خرید می باشد.

خرید بلور کاوه

کانال تلگرامی بلور کاوه

چنانچه می خواهید از به روز ترین قیمت های محصولات بلور کاوه اطلاع داشته باشید یا اینکه، می خواهبد نمونه ظروف را مشاهده کیند ولی نمی توانید به بازار های بلور فروشان اصفهان و تهران مراجعه کنید، با عضویت در کانال تلگرامی زیر خود را از قید  و بند مسافرت رها کنید.

کانال تلگرامی بلور و شیشه کاوه KAVEHGLASSIND@

خرید بلور کاوه

کیفیت ظروف بلور و شیشه کاوه

در مورد کیفیت محصولات شرکت بلور کاوه اگر بخواهیم نگاهی کلی به ان دشاته باشیم شاید کمی در حق این برند اجحاف کنیم و با نگاه کلی و جامع با یک دیدگاه نسبتا بد از این ظروف یاد می شوند.

اما برای بررسی کیفیت ظروف بلور کاوه باید اشاره داشت که تولیدات این شرکت را با چه برند هایی قصد بررسی داریم و با چه معیار هایی می خواهیم به بررسی کیفیت تولیدات بلور کاوه بپردازیم.

خرید بلور کاوه

قیمت ظروف بلور کاوه با بلور اصفهان

اگر اطلع داشته باشید می دانید که محصولات بلور اصفهان جزو باکیفیت ترین بلور ایرانی می باشد و تقریبا با حذف کارخانه بلور نوری تازه، هیچ شرکتی توانایی تولید محصولات مشابه از نظر کیفیت با این کارخانه را ندارد لذا کیفیت بلور کاوه از اصفهان کمتر می باشد اما نکته ای که بسیاری به ان توجه ندارند این است که قیمت کمتر بلور کاوه را به نسبت قیمت همان محصول مشابه در بلور اصفهان در نظر نمی گیرند.

از نظر قیمتی اگر بخواهیم با شرکت های کمتر شناخته شده تر مقایسه ای داشته باشیم خواهیم دید که تولیدات بلور کاوه نه تنها از نظر کیفیتی یک سر و گردن بالاتر می باشد بلکه حتی در بسیاری از ظروف نیز قیمت کمتری را به نسبت همین کارخانه های شناخته نشده تر دارد. پس اگر می خواهید در مورد کیفیت بلور کاوه صحیت و مقایسه داشته باشید همه جوانب را در نظر بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بلور اصفهان

قیمت بلور اصفهان دی ماه۱۴۰۲

قیمت بلور اصفهان در دی ماه۱۴۰۲ برای شما خریداران محترم به صورت تصویری همراه با …