مرکز خرید و فروش انواع شیشه و بلور
شنبه , فروردین ۲۵ ۱۴۰۳
خانه / بلور / محصولات کارخانه بلور گمین قیمت خرید
محصولات کارخانه بلور گمین

محصولات کارخانه بلور گمین قیمت خرید

محصولات کارخانه بلور گمین همراه با قیمت خرید از درب کارخانه و هم چنین شما خریداران محترم می توانید از تولیدات شرکت بلور نومینا لرستان، زنگان گلس، ارکوک بلور و شیشه شهریار نیز اطلاعات بدست اورید.

محصولات کارخانه بلور گمین امروز در بازار ایران و در مقیاس کیفیت جزو تولیدات درجه ۲ می باشد و از نظر قیمتی نیز برای بازار روز و دست فروشی مناسب است.

محصولات کارخانه بلور گمین

قیمت خرید محصولات کارخانه بلور گمین

برای بدست اوریدن قیمت خرید محصولات کارخانه بلور گمین شما خریداران می توانید از مسیر سنتی و همیشگی بدست اوردن قیمت یک کالا استفاده کنید و ان هم این است که خودتان به بازار های روز فروش و یا بنگ داران این کالا مراجعه کنید و قیمت تولیدات شرکت های مختلف را گرفته و سپس اقدام به خرید کنید.

مسیر سنتی مزیت هایی دارا می باشد  ان هم این است که خریدار با فروشنده مستقیما در ارتباط  هست و اعتماد می تواند خریدار انجام بدهد ولی عیب بزرگی که دارا می باشد و اگر شما خریدار شهرستانی باشید و دسترسی همیشگی به فروشنده نداشته باشید برای خرید حضوری ممکن است رخ بدهد.

محصولات کارخانه بلور گمین

کانال تلگرامی ظروف بلور و شیشه گمین

با توجه به نوسانات قیمت ها، ممکن است شما از فروشنده خرید انجام بدهید و ان مغازه دار ان کالا را موجود در انبار داشته باشد ولی به دلیل افزایش قیمت اقدام به فروش نکند یا این که زودتر از فروش و یا افزایش قیمت کارخانه اقدام به تغییر در قیمت کند و یا حتی محصولات جدید شرکت را برای فروش در دست نداشته باشد و هم چنان محصولات قدیمی مانده در انبار را به شما معرفی می کند و این ها تنها برخی از عیوبی است که دیگر برای خرید های سنتی می شود به حساب اورد.

https://www.instagram.com/aradcrystal
https://t.me/aradcrystal

لذا شما سروران عزیز می توانید از مسیر های بهتری استفاده کنید روش هایی که در ان می توان از مزیت های زیر بهترین بهره را اورد

 • مشاهده محصول جدید کارخانه
 • اطلاع از اخرین قیمت کالا
 • بدست اوردن موحودی انبار
محصولات کارخانه بلور گمین

پیچ و سایت بلور گمین

متاسفانه به دلیل این که تولیدات شرکت بلور و شیشه گمین در سطح کشور به خوبی معرفی نشده است لذا شاهد هستیم که سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به نسبت کمی در مورد خرید و فروش تولیدات این شرکت در حال فعالیت می باشند.

هم چنین اگر شما می خواهید که از تولیدات و قیمت های کارخانه بلور گمین اطلاع داشته باشید بهتر است که همراه همیشگی مجموعه اراد کریستال باشید تا نه تنها از تولیدات این کارخانه بلکه از شرکت هایی که در همین سبک فعالیت دارند نیز اطلاع کافی بدست اورید.

محصولات کارخانه بلور گمین

شرکت بلور و شیشه گمین

شرکت بلور گمین که از سهامی خاص برخوردار می باشد سال تاسیس ان به ۱۳۶۱ باز می گردد قدم به بازارا تولید لوازم خانگی گذاشت و توانست با بهره گیری از به روز ترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولیدات موارد صنعتی نیز نموده است.

 • چراغ های ماشینی
 • ظروف اختصاصی سایر شرکت ها
محصولات کارخانه بلور گمین

کارخانه بلور شهریار

کارخانه بلورشیشه شهریار نیز در کشور ما یکی از برند های بی نام می باشد که شاید فقط خریدارانی که در این صنف فعالیت داشته باشند اطلاع از تولیدات و محصولات این کارخانه پیدا کنند.

محصولات این شرکت تنها در چند قلم هستند و کیفیت این اجناس نیز می تواند در درجه۲و برخی مواقع ۳ نیز دسته بندی گردد.

 • لیوان محک
 • لیوان منصور
 • لیوان الماس
 • نیم لیوان محک جدید
 • فنجان کمر باریک گلدار
 • لیوان باکویی
 • نعلبکی گلدار بزرگ و کوچک
 • نیم لیوان دسته دار رز کمر باریک

اگر قصد خرید محصولات کرخانه بلور شهریار را دارید می توانید با ما در مجموعه اراد کریستال در ارتباط باشید.

محصولات کارخانه بلور گمین
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت بلور کاوه

لیست قیمت بلور کاوه فروردین۱۴۰۳

لیست قیمت بلور کاوه و شرکت هایی چون توسعه بلور، تابان، ساچی و کاوه لوکس …